601 533 116, 604 842 500
biuro*!*autopolo.com.pl
ul. Jabłoniowa 15, 60-185 Skórzewo gm. Dopiewo
jesteśmy niezależnym serwisem blacharsko-lakierniczym autoryzowanym przez PPG

Usługi

Jako kierowcy musimy być przygotowani na każdą ewentualność. Może przecież zdarzyć się, że nasz pojazd w najbardziej nieoczekiwanym momencie odmówi posłuszeństwa i przestanie działać. Jeszcze gorzej, jeśli staniemy się uczestnikami kolizji drogowej. W takich sytuacjach niezbędna okazuje się rzetelna firma, oferująca pomoc drogową.

Nasza firma już od wielu lat świadczy tego rodzaju usługi na terenie Poznania i okolic. Po otrzymaniu telefonu niezwłocznie wysyłamy lawetę z własnej floty. Zabezpieczamy uszkodzony samochód i holujemy go do naszego serwisu, gdzie w najkrótszym możliwym czasie przeprowadzamy niezbędne prace, mające na celu kompleksową naprawę pojazdu.

Zapewniamy pomoc drogową, działającą 7 dni w tygodniu! Działamy na terenie Skórzewa, Poznania i okolicznych miejscowości. Na miejsce zdarzenia dojeżdżamy w możliwie najkrótszym czasie. W przypadku odstawienia pojazdy do warsztatu, otrzymasz od nas auto zastępcze z OC sprawcy.

Holowanie samochodów

Dzięki lawetom dostosowanym nawet do dużych samochodów, możemy udzielać pomocy na drodze nie tylko autom osobowym, ale także samochodom dostawczym czy busom.

Zapewniamy kompleksową obsługę w przypadku różnego typu awarii, dlatego też warto skorzystać z naszych usług. Ograniczą one Twój stres, związany z poszukiwaniem osobnych firm do holowania, naprawy, jak również wypożyczenia auta zastępczego.

 • Tu nas znajdziesz
  ul. Jabłoniowa 15
  60-185 Skórzewo
  gm. Dopiewo, k. Poznania
 • Zadzwoń lub napisz
  tel. kom.: +48 601 533 116
  tel. kom.: +48 604 842 500
  biuro@autopolo.com.pl
 • Godziny PRACY
  pon.-pt.: 8:00-16:00
  sob.: 8:00-13:00